Для того, щоб зрозуміти причини своєї бідності, достатньо проаналізувати своє життя. Експерти впевнені, що бідність приходить до людини через її звички.
Наразі, згідноз даними ООН, у світі майже 700 мільйонів людей проживають на межі з бідністю. В Україні через війну прогнозується збільшення кількості бідних людей у чотири рази.
Бідність, як стверджують експерти, залежи не тільки від факторів економіки, а ще й від психології самої людини.
На думку фахцівців, людина може бути бідною через:
Стереотипні переконання
Зазвичай, ті люди, які впевнені у тому, що нормальні гроші приносить тільки важка виснажлива праця - помиляються і не можуть стати на шлях заробітку навіть вдома, бо впевнені в тому, що це неможливо.
Синдром бідності
На самооцінку людину і віру в себе, які і дають можливість людині нормально заробляти - впливає безліч факторів виховання, похвали або навпаки цькування. Для того, щоб побороти синдром бідності, треба виокремити для себе свої погані і хороші риси. Таке формування думок допоможе зрозуміти чого людина варта насправді.
Страх перед змінами
За наявністю синдрому бідності людям важко відкривати свої бізнеси, ризикувати і бути сміливими. Саме ця риса характеру заважає людям ставати на новий шлях заробітку і загалом життя.
Читайте також: Він вас не кохає: 5 ознак байдужого чоловіка
В Україні дешевшають автомобілі
Зростання цін на продукти та паливо до 50 відсотків: офіційний прогноз НБУ