Як правильно використовувати грілку: 6 важливих правил

Під час холодів до рук українців повертається "старий і добрий" спосіб обігріву - грілка. Однак навіть у її використанні потрібно знати про важливі правила.

Якщо неправильно використовувати грілку, вона може зашкодити організму і навіть посилити хронічні захворювання.

Важливі правила використання грілки

Найбільш поширений спосіб використання грілки. Для того, щоб ваше ліжко нагрілося швидко, можна використовувати кілька грілок і переміщувати їх поступово. Перед тим як лягати спати грілки необхідно прибрати.

Багато хто з дитинства звикли засипати з грілкою. Проте не варто так робити. Поки що всередині грілки залишається тепла вода - вона гріє. Після цього гума остигає і її дії стають протилежними - вона починає забирати ваше тепло. Краще прибрати грілку, коли вона віддасть максимально можливе тепло.

Важливо пам'ятати, що тепло – не найкращий друг для запальних процесів. Якщо у вас виникло бажання погрітися про грілку – не прикладайте її до шкіри, особливо до тих місць, де є захворювання нашкірні чи внутрішні.

Що не можна робити з грілкою

Під тиском грілка може деформуватися та випустити воду, яка нанесе на тіло людини опік. Якщо виникло бажання погріти спину – ляжте на живіт і покладіть грілку на спину.

Ґрілка може обпекти ніжну дитячу шкіру. Слідкуйте за тим, щоб грілка була обгорнута. Це допоможе уникнути опіків.

Перед використанням грілку необхідно перевірити. Наберіть у неї води і добре потрусіть. Важливо, щоб грілка не випускала жодної краплі води назовні.

Досить поширений метод полегшення болю в животі – прогрівання грілкою. Це дуже небезпечно. Під час гострих запалень прогрівання живота грілкою може призвести до ускладнень, наприклад – розриву апендициту.

Читайте також: 

В Україні прогнозують важку зиму: як уникнути переохолодження

Висушити мокру білизну у квартирі дуже просто, навіть якщо вона холодна: прості поради

Як врятувати черствий хліб: повертаємо свіжість і економимо гроші