Як заощадити на опаленні та зігріти спальню взимку: 6 дієвих способів

Не спіть у прохолоді, тому що ми маємо прості поради, котрі зігріють вашу спальню.

Всі ми мріємо, щоб будинок був максимально теплим у холодну пору року, та ще й не потребував великих витрат. Комфортна температура в спальні особливо важлива, адже за низької температури навряд чи можна заснути. Якщо ви не хочете вкладати гроші у простирадла з підігрівом, є інші способи зберегти тепло у цій важливій кімнаті.

Варто придивитися до 6 простих порад, які допоможуть заощадити на опаленні в холоди та заснути у теплій постелі. Як мінімум, ліжко повинне стояти у потрібному місці в кімнаті.

Одягатися тепліше

Холодна погода заважає спати та змушує прокидатися більше одного разу за ніч. Перед сном надягніть теплу піжаму. Одним із найкращих матеріалів для збереження тепла є шовк.

Переставити ліжка

Положення ліжка може відчутно вплинути на сон. Якщо ваше ліжко стоїть біля вікна, навіть з подвійним склінням холод зовні може проникнути всередину та вплинути на ваш сон.

Гарячі напої на ніч

Прийміть як правило пити теплі напої на ніч, щоб не застудитися перед сном. Зігріває вас зсередини.

Тепло у спальні

Закривайте жалюзі та штори, як тільки на вулиці темніє, щоб зігрітися за кілька годин до сну. Якщо є можливість, вмикайте опалення лише у спальні. Переконайтеся, що всі двері зачинені та немає протягів з інших частин будинку.

Використовувати грілку

Економте енергію і зігрівайтеся в ліжку за допомогою грілки. Покладіть його в ліжко, доки приймаєте душ, і готуйтеся до сну. Обігрівач зігріває матрац і ковдру, щоб ви могли зануритися в них і заснути.

Шерстяні шкарпетки

Наші ноги та руки можуть замерзнути набагато швидше, ніж інші частини тіла, тому їхнє зігрівання важливе для комфортного нічного сну. Термо, масивні або шерстяні шкарпетки відмінно зберігають тепло і допомагають добре виспатися в холодну погоду.

Читайте також: Різке потепління незабаром прийде до України: синоптики зробили несподівані прогнози

Знімати готівку в банкоматах будемо за новими правилами: які ліміти та оновлення в умовах

Нові виплати від держави: хто відтепер може отримати компенсацію у розмірі 13000 гривень