Зрада однозначно псує стосунки. Найчастіше такий поворот долі також складно пробачити, а якщо й можливо, то почуття не повертаються на попередній рівень.
Психолог і консультант з питань шлюбу Віллард Гарлі стверджує, що для уникнення зрад потрібно тримати на увазі всього 5 потреб у шлюбі. Які - читайте далі.
Як убезпечити шлюб від зрад
В експерименті психолога, який він провів, щоб дослідити феномен зрад у стосунках, брало участь 800 пар. За допомогою дослідження стали відомі найважливіші потреби, які потрібно закривати, щоб уникнути зрад.
Однакові за силою потреби чоловіка і жінки.
Ніжність - розуміння, турбота, увага, які виражаються в обіймах, кольорах, сніданках і дзвінках дарують жінці відчуття надійності, захищеності та комфорту.
Саму ніжність у чоловіків викликає закрита потреба в сексі, тобто - все взаємопов'язано.
Для жінок дуже важливо залишатися почутими та мати змогу розмовляти з партнером щодня, у середньому - близько двох годин на день для закриття потреби у спілкуванні.
Чоловіки однаково потребують підтримки їхніх захоплень. Для них важлива залученість жінки і спільне занурення в улюблені заняття чоловіка не тільки на початку стосунків, а й завжди.
Жінці для можливості довіряти необхідно, щоб партнер завжди був чесним і відкритим. Близький і чесний контакт дає відчуття захищених стосунків.
Чоловікам важлива охайність і привабливість жінки, не варто забувати про догляд за собою, навіть якщо ви давно разом.
Для жінок важливо мати конкретну необхідну суму на певний відрізок часу. Гроші та фінансовий комфорт - це символ стабільності та впевненості.
Затишок у домі важливий для чоловіків через те, що це гавань, необхідна їм для відпочинку від кількості завдань і проблем, які вони вирішують.
Жінки під час вибору майбутнього чоловіка звертають увагу на те, яким батьком він буде майбутньому синові і як зможе брати відповідальність за батьківство.
Чоловікам для швидкого розвитку та успішності вкрай необхідна підтримка жінки та схвалення. Щире захоплення - це сильна мотивація для досягнень.
Читайте також: Як часто вимикають світло в будинках українців: результати опитування
Це не дає права на відстрочку: міфи про призов на військову службу в Україні
Нові виплати для українців у Польщі: як отримати 18000 гривень