Легкоатлет з Кам'янського здобув "бронзу" на Чемпіонаті України

З 1 по 2 липня у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Серед спортсменів, які взяли участь у турнірі був і вихованець ДЮСШ №3, Роман Кулик, тренерів Сергія, Віктора та Раїси Андросовичів. Про це розповіли на порталі "Спорт Кам'янське".

У підсумку змагань Роман виборов бронзову медаль Чемпіонату в програмі “стрибок у висоту”, показавши результат 2.00 м.

На жаль, травма не дала стрибнути вище, але все ще попереду, – прокоментував тренер Сергій Андросович.

Варто зазначити, що це не перша медаль спортсмена на всеукраїнських змаганнях. На Чемпіонаті України, який проходив в Івано-Франківську з 17 по 18 червня, Роман посів друге місце. Там він теж показав результат 2 метри.