В Україні продовжується мобілізація, повістки військовозобов'язаним вручають у різних місцях всіма можливими способами. Приміром, тепер шанс отримати повістку з'явився у тих, хто відвідує сервісні центри МВС. Про черговий винахід із виявлення ухилянтів від мобілізації розповів адвокат Роман Сімутін, пише РБК-Україна.
Адвокат повідомив про реальний випадок, який стався з одним із його підписників. За словами Сімутіна, це "майже детективна історія, від якої захочеться заплакати або засміятися".
Підписник розповів, як працює нова схема. Коли громадянин звертається до вікна оператора сервісного центру, щоб віддати документи щодо купівлі-продажу авто, його просять зачекати. Через годину підходять співробітники поліції і повідомляють, що він перебуває в розшуку як ухилянт.