Гроші водитимуться завжди: де зберігати заощадження, щоб фінанси примножувалися

Вважається, що до грошей потрібно ставитися з повагою – тоді вони будуть водитися, і фінансові надходження будуть регулярними. Щоб не порушувати енергетику достатку, слід поводитися із купюрами і монетами дбайливо, не розкидаючи їх та зберігаючи в правильному місці.

Яких простих правил потрібно дотримуватися, щоб грошей ставало більше, пише 5692.com.ua.

Де та як тримати гроші, щоб їх ставало більше

Недарма з давніх-давен заможні люди шили для грошей спеціальні мішечки з коштовних тканин чи шкіри, а бідніші загортали свої заощадження в просту тканину. Найголовніше правило – з грошима повинно бути все гаразд. Тому слід негайно позбутися поганої звички класти гроші де заманеться та носити їх без гаманця, а тим паче зім'ятими у кишенях.

За народними прикметами, гроші слід складати в гаманець чи в скриньку, дотримуючись правильної послідовності – від найнижчого до найвищого номіналу, не перевертаючи догори дригом. Не можна м'яти купюри, згортати в трубочку та перегинати їх посередині. Якщо не дотримуватися цих правил – багатства не варто чекати.

Крім того, вважається, що у пачці з грошима кількість купюр обов'язково має бути парною, інакше гроші швидко підуть від вас.

Важливі прикмети про гроші

Щоб не мати фінансових труднощів, не треба позичати гроші ввечері і в понеділок.

Віддавати борг потрібно дрібнішим номіналом, ніж ви брали.

Під час покупок гроші слід передавати продавцеві чи касирові у складеному вигляді, поклавши їх на стіл або прилавок.

Отримавши зарплату чи премію, не можна витрачати гроші в той же день. Сума у повному розмірі має полежати принаймні до наступного ранку.

Потрібно радіти навіть невеликій сумі отриманого прибутку та не боятися витрачати гроші на свої бажання і потреби, щоб грошові потоки не блокувалися.

Брудні чи пошкоджені купюри не можна тримати в гаманці, інакше вони зіпсують фінансову енергетику. Такі гроші слід витрачати якнайшвидше.