19 лютого на новій сцені Театру імені Лесі Українки відбувся Молодіжний фестиваль-конкурс української пісні "Вінок України – 2025". 20 учасників зустрілися у фінальній битві за право стати кращим. На сцені лунали пісні, як сучасні, так і народні.
У Кам'янському відбувся Молодіжний фестиваль-конкурс української пісні "Вінок України – 2025"
16:48, 22 лютого
Влада
Надійне джерело
Дозвольте, за дорученням міського голови Андрія Білоусова, привітати вас з тим, що ми маємо можливість 8 раз проводити цей конкурс- "Вінок України". Ви сьогодні подарували нам справжню насолоду. Дякую Вам за ці дві години. Чути ваші співи, чути ваші голоси – це справді насолода. Дякую, - зазначив Анатолій Івашина, начальник управління молоді і спорту КМР.
Переможці фестивалю-конкурсу отримали дипломи та подарунки від міського голови Андрія Білоусова, а учасників відзначили дипломами лауреатів міського фестивалю-конкурсу української пісні "Вінок України".