При виїзді за кордон, кожен турист має право оформити медичний страховий поліс. Але не кожна людина вважає за необхідне купити собі страховку, найчастіше туристи їдуть в іншу країну, думаючи, що все обійдеться. Ця стаття розповість вам, як безпечно подорожувати за кордоном, завжди відчуваючи себе в безпеці.
Вас цікавить страхування для виїзду за кордон? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією страхової компанії ВУСО.
Обов'язкове страхування в турпоїздці
У багато країн СНД українці можуть їхати без страховки. Наприклад, в:
- Білорусію;
- Казахстан
- Грузію.
При настанні нещасного випадку громадянам України надається медична допомога без доплат з боку туриста.
Що ж стосується інших країн, то оформлення страхового полісу в них обов'язкове, хоча б тому, що при настанні нещасного випадку доведеться платити з власної кишені за обстеження та медичні послуги.
Обов'язкове страхування при оформленні Шенгенської візи
Купівля страхового поліса – обов'язкова вимога при оформленні Шенгенської візи. При оформленні Шенгенської візи в посольстві у туристів вимагають наявність медичного поліса на суму не менше 30.000 євро. Тобто при плануванні поїздки в будь-яку з країн Євросоюзу, доведеться оформити страховий поліс. При поїздці до Австралії громадяни старше 75 років повинні оформити страховку в обов'язковому порядку.
Необхідні документи для оформлення поліса
У більшості страхових компаній для оформлення поліса потрібно тільки паспорта виїжджають за кордон. Причому, якщо планується сімейна поїздка, то до страховика може звернутись один з батьків і надати паспорти всіх членів сім'ї без їх присутності.
При сімейному страхуванні, як правило, діють знижки до 100% на оформлення поліса для неповнолітніх дітей, які виїжджають за кордон з батьками.
В даний час медичну страховку можна оформити онлайн, не виходячи з дому. В такому випадку доведеться запам'ятати номер поліса і корисні номери телефонів. Щоб надати страховку в консульство, доведеться роздрукувати його копію на аркуші А4.
Умови страхування: зобов'язання сторін при оформленні поліса
Запам'ятайте, що страховика обманювати не можна. Коли страхова компанія оформляє з туристом поліс, задається ряд питань, відповіді на які можуть вплинути на кінцеву вартість покупки поліса.
На вартість поліса впливає:
- вагітність;
- наявність хронічних захворювань;
- країна подорожі;
- вік людини;
- тривалість поїздки;
- сума страхового покриття.
Якщо приховати, який-небудь з пунктів від страховика, а нещасний випадок станеться, то страховка не буде покриватиме витрати!