Розміщення виробничих ліній і організація на належному рівні трудового процесу забезпечуються сучасними функціональними будівлями, зведеними в повній відповідності з вимогами технології виробництва. Нарощування темпів і освоєння інноваційних методів будівництва нерухомості дає можливість здійснювати проектування та будівництво виробничих будівель на базі металевих конструкцій. Довірте промислове будівництво об'єктів промислового призначення надійним фахівцям, таким, як компанія LLENTAB, не відволікаючись від власних бізнес-завдань.

Этапы будівництва виробничої будівлі

Будівництво будівель виробничого призначення на основі металевих конструкцій - доцільне рішення в умовах стрімкого розвитку вітчизняного виробництва. Зводити металокаркасні споруди куди вигідніше, ніж реконструювати і реставрувати старі будівлі часів СРСР. Період від розробки і введення приміщення в експлуатацію в залежності від складності проекту може тривати не більше 3-4 місяців. Тобто замовник має можливість оптимізувати терміни будівництва, розумно розподілити бюджет без роздування кошторису і за кілька місяців запустити виробничу лінію свого підприємства.

Цикл робіт

1. Установка фундаменту. Тип і конструктивні особливості фундаменту багато в чому залежать від даних «геології», характеристик земельної ділянки та передбачуваних навантажень, які будуть впливати на підставу. Знижена металоємність за рахунок вибору оптимальних технологій і легких металоконструкцій дозволяє зводити виробничі будівлі на мелкозаглубленних фундаментах, скорочуючи вартість будівництва виробничої будівлі за м2.

2. Монтаж металевого каркаса, стін і покрівлі. Причиною неймовірно стислі терміни будівництва металокаркасних споруд є заводська готовність технічних вузлів, які необхідно лише грамотно зібрати в просторовий каркас на будмайданчику болтовим методом.

3. Установка інженерних мереж. Системи опалення, освітлення, водопостачання та водовідведення, сигналізація охоронна і пожежна, а також інші системи відповідно до технологічної частини проекту.

4. Внутрішнє оздоблення будівлі, монтаж вхідної групи і віконних систем. Проводиться відповідно до нормативних документів.

5. Установка виробничого обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, введення будівлі в експлуатацію. Завершальний етап будівництва.

Після закінчення будівництва компанія LLENTAB надає пакет всіх необхідних для експлуатації споруди документів.