У кожної людини, яка вирішила об'єднати територіальні межі різних ділянок в один, є свої причини: іноді він володіє декількома суміжними ділянками, у яких різні кадастрові номери і своя документація, що значно ускладнює їх експлуатацію, DOZVIL в свою чергу допомагає в об'єднанні. Не всі ділянки можна об'єднувати, але, якщо вищі інстанції схвалили таке рішення, процедуру проводять з таких причин:
Якщо у власника є певні податкові пільги на певну земельну ділянку, вони не поширюються на інші ділянки, які перебувають у власності цієї людини. З цієї причини клієнту вигідніше зробити об'єднання земельних ділянок в один, тоді він обкладається податковими зборами на пільгових умовах.
Без реєстрації і належного оформлення об'єднання земельних ділянок не дають дозволу на будівництво житлової або комерційної нерухомості.
Підвищується вартість за сотку. Якщо власник вирішить продати дві суміжних ділянки окремо, він отримає меншу суму, ніж міг би отримати за один об'єднаний.
Податок вважається на одну земельну ділянку, тому його власник платить менше, ніж платив би за кілька суміжних.
При об'єднанні земельних ділянок повинні бути дотримані наступні умови.
1. Вихідні земельні ділянки повинні мати один і той же вид дозволеного використання (особисте підсобне господарство, садівництво, індивідуальне житлове будівництво і т.п.) і категорію землі (землі населених пунктів, землі сільськогосподарського призначення і т.д.). Якщо об'єднуються земельні ділянки мають різну категорію або вид дозволеного використання, то в першу чергу характеристики повинні бути приведені у відповідність.
2. Утворена земельна ділянка повинна відповідати мінімальним та максимальним допустимим розмірам земельної ділянки для відповідного дозволеного використання.
3. Також необхідно мати на увазі, що об'єднання ділянок фактично можливо, якщо вони знаходяться в одній територіальній зоні і в одному населеному пункті.
4. Об'єднувати можна тільки ті земельні ділянки, які мають спільний кордон і не розділені ділянками, що перебувають у власності у інших власників або муніципалітету.
5. Межі утвореного земельної ділянки не повинні перетинати кордони муніципальних утворень та межі населених пунктів.
Якщо у різних ділянок один власник, все в принципі просто - його право власності перейде з декількох маленьких на одну велику ділянку. Однак, коли власники різні, справа йде складніше - після процесу об'єднання у власників колишніх суміжних ділянок з'являється право спільної часткової власності. Таким чином, після проведення реєстрації ділянки кожному власнику нададуть нове свідоцтво, в якому буде вказана його частка спільної ділянки.