Втративши зуб навантаження на щелепу розподіляється нерівномірно, страждають прилеглі зуби, починає руйнуватися кістка. Коли ви втрачаєте зуби, ви поступово втрачаєте підтримуючу кістку. Зі зникненням кістки виникають проблеми з сусідніми зубами, помітно зменшується ефективність жування. Якщо не поквапитися з лікуванням, це може привести до швидкої втрати кісткової маси, та збільшення вартості лікування.
В розділі імплант зуба ціна львів сайта Центру імплантації та стоматологічної реабілітації «Cиметрика» ви зможете ознайомитися з вартістю встановлення зубного імпланту.
Найкраща профілактика - своєчасне відвідування стоматолога і лікування зубів. А також хороша гігієна порожнини рота.
Консультація і діагностика перед імплантацією зубів
На консультацію до хірурга імплантолога бажано принести всі наявні у вас знімки зубів і щелеп. Панорамний знімок можна зробити в клініці прямо на консультації.
Однак один тільки панорамний знімок не завжди дає можливість імплантологу правильно спланувати операцію, так як не дозволяє отримати об'ємну інформацію про щелепи. Комп'ютерна томограма (КТ) дозволяє бачити в обсязі кісткову тканину щелепи і отримати точну інформацію про ширину кістки і про точне знаходження важливих анатомічних утворень:
- каналу нижньощелепного нерва,
- подбородочні отвори,
- дна гайморової пазухи,
- порожнини носа.
Будь-яке пошкодження перерахованих структур може спричинити за собою серйозні ускладнення. Таким чином, інформація, отримана за допомогою комп'ютерної томограми, дозволяє грамотному хірургу гарантувати і проводити 100% безпечну імплантацію зуба.
Власне, імплантація (установка зубного імпланта) проводиться під місцевою анестезією.
Зазвичай після установки імплантату через 3-4 місяці можна починати протезування. Імплантолог робить невеликий розріз в яснах над імплантатом і встановлює (укручує в імплантат) формувач ясен. Формувач ясен сприяє тому, що навколо нього формується красива ясна, в ідеалі максимально нагадує ясна навколо природного зуба. Через 3-4 тижні до роботи приступає протезист. Він підбирає абатменти для подальшої роботи і знімає зліпки. Абатмент - це перехідна ланка, що з'єднує зубний імплантат і штучну коронку.
Абатменти ділять на два основних види: стандартні (заводські) і індивідуальні. Кожен вид абатментів має свої плюси і мінуси. У стандартного абатмента можливість підгонки під положення імплантату в щелепи вельми обмежені. На відміну від стандартних, індивідуальні абатменти мають найширші на сьогоднішній день можливості для моделювання під положення імплантату, ясна і сусідні зуби, що дозволяє зробити протезування на імплантат максимально схожим на природні зуби.