Гарні квіти гупеаструму полюбилися багатьом любителям кімнатних рослин. Його рясне квітіння привабливе та чаруюче. Для того щоб гіпеаструм завжди дарував рясне квітіння, за ним потрібен правильний догляд. Тут річ йде не тільки про вибір горшечка, грунту, та місця висадження. Правильно підібране органічне добриво завжди допоможе уникнути не тільки проблем із квітінням, але й із захворюваннями, які можуть траплятися на протязі життя гіпеаструму.
Щоб гіпеаструм завжди був на висоті, важливо звернути увагу на органічне добриво ЯРОС, яке не тільки збагатить грунт корисніми мікроорганізмами, але й надасть значних сил рослині, покращіть її стан. Одного правильного догляду для квітучості рослини не достатньо, та правильно видержаної кімнатної температури. Хоча всі ці параметри також необхідні.
Особливості догляду за гіпеаструмом
Перш за все, рослині потрібно утворити умови, в яких вона може повноціно функціонувати. Температура повітря складає від 17 до 25 градусів за цельсією. Зобеспечити полив кімнатній рослині потрібно під час вегетації в невеличких дозах, а під час квітіння ряно, але так, щоб не було застоїв у горщику. У гупеаструму визначені місяці покою рослини, коли він не поливається й не квітне. Це жовтень – січень. За неправильним доглядом рослини, завжди е негативні моменти, які відображено появою хвороб, шкідниками.
З органічним добривом ЯРОС, гупеаструм завжди у формі, яка відповідна здоровій рослині. Головне правильно застосовувати цей засіб. Саме правильний догляд гарантує квітіння рослини до 14 днів, а при найні від 2 до 3 квітоножок, цвітіння може тривати до 30 днів й більше. Квітколюби, які не мають справи з органічним добривом ЯРОС, можуть бути розчарованими тим, что рослина не видає рясного квітіння. Причин в цьому є дуже багато:
- слабка або молода цибулина;
- брак добрива;
- неправильно вибране місце для рослини;
- горщік не відповідає потребам рослини;
- грунт не достатньо збагачений;
- рослина не відпочивала під стан покою.
Виправити ситуаціцю з добривом ЯРОС завжди можливо. Форма випуску ЯРОС, є рідина, яку потрібно розчиняти водою. Для розчину завжди беруться концентрат засобу та чиста, відстояна без домішок хлору вода. Частіш за все, росчин розводять теплою водою.
Обробку рослини органічним добривом призводять ближче до краю горщика, щоб цибулинка нізащо не намочилася. Завжди роблять нижній полив та корневий. Правильно приготовлений розчин засобу гарантирує те, що рослина не буде хворіть й в назначений час заквітне.
Приготувати розчин не складно. Для цього беруть від 2,5 мл до 10 мл розчину, розмішують з тепленькою відстояною водою. Завжди дивляться на стан рослини й добавляють розчин концентрату. Оскільки засіб виключно природний, їм неможливо причинити шкоду, але не потрібно цим користуватись.