Зміни місця проживання обов'язково передує упаковка речей, техніки, посуду. Складати їх зручно у коробки з гофрокартону, які замовник транспортної послуги купує самостійно або замовляє у компанії. Вантажоперевізник у Києві "Інка Транс" завжди має у запасі коробки різного розміру та додаткові матеріали для пакування.
Ящики
Гофрокартон відрізняється товщиною та кількістю шарів. Він виробляється з екологічно чистих відходів деревообробної промисловості, тому вважається недорогим та дуже затребуваним матеріалом.
На вартість коробок впливає кількість шарів: у звичайній тарі їх 3, хоча зустрічаються версії з 5-ю (витримують до 25 кг ваги) та 7-ма шарами (витримують до 200 кг ваги вантажу). Послідовне розташування прямої та гофрованої складової формує достатню міцність.
Хвиляста частина поділяється на V-подібну, рівномірну синусоїду. Для найбільш цінних предметів та техніки пропонуються гофроящики з великою кількістю шарів. Коробки виходять жорсткими, витримують без розривів статичні та динамічні навантаження. Міцна структура листів дозволяє укладати коробки стопками одну на іншу. Коробки не псуються через малі розриви, витримують погані дороги і бояться лише розмокання.
Зовнішній та внутрішній шари виготовлені з картону, верхній шар може бути виконаний з целюлози (крафт-лайнери) або продукту переробки (тест-лайнери). Внутрішня гофра виготовляється з паперу макулатурного типу або вторинної сировини.
Стрейч-плівка
Цей матеріал допомагає не допустити сколу кутів, виникнення тріщин, подряпування поверхонь. Плівка добре прилипає до меблів, дзеркал, вона допоможе швидко запакувати крихкі речі. Поліетиленовий матеріал здатний розтягуватися та міцно охоплювати предмети будь-якої форми. При цьому не втрачає своєї еластичності та міцності. Тонкий, прозорий шар унеможливлює попадання пилу, що важливо, коли речі розпаковуються не відразу після переїзду.
Технічний стрейчовий варіант не пропускає повітря і вологу, тому завжди знадобиться для упаковки меблів, апаратури, техніки. Товщина плівки пропонується 15-17 мікронів (для невеликих коробок) та 23-25 мікронів (габаритні предмети).
Стретч-плівка комкається при неповному розправленні. Її легко навертати будь-якою кількістю шарів. Однак вона не прилипає настільки, щоб зіпсувати поверхню виробу, що обертається. В одному рулоні намотана велика кількість пакувального полімеру, який одразу готовий до застосування.
Скотч
Клейка стрічка використовується для герметизації швів у коробках, що збираються, фіксації плівки з пухирцями, створення саморобних ручок, що допомагають при перенесенні.
Скотчем обертають деталі меблів, поєднуючи їх разом. Їм легко обкрутити целофановий кульок із саморізами, гайками. Бажано купувати широку клейку стрічку, щоб одним рухом з'єднувати частини коробок, що сполучаються.
Люди, які завчасно готуються до переїзду і вважають за краще підготувати все потрібне без затримок, завжди знайдуть пакувальні матеріали у великих будівельних маркетах.