Комбікормові заводи дозволяють створювати великі обсяги комбінованого корму із контролюванням його складу, кількості та часу виготовлення. Це дозволяє налагодити виробництво в максимально короткі терміни, а також виготовляти корм для тварин, використовуючи новітнє та надійне обладнання, що відповідає всім стандартам якості. 

Сьогодні ми детальніше розберемо: які переваги виготовлення комбінованого корму та у чому полягає принцип роботи комбікормових заводів.

Що таке комбікорм та для чого він потрібен? 

Комбінований корм використовується в першу чергу для годування свійських тварин. Це збалансований та завчасно придуманий раціон за унікальною рецептурою, який має містити усі необхідні тварині поживні речовини, вітаміни та мінерали. 

Основою комбінованого корму, як правило, стають: 

  • злакові або бобові;

  • лушпиння; 

  • кісткове борошно. 

Серед додаткових інгредієнтів, які використовуються під час виробництва комбінованого корму, варто назвати вітамінні комплекси, а також протеїни та мікроелементи.

Як працюють комбікормові заводи? 

Сьогодні для того, щоб стати виробником комбінованого корму, необов'язково будувати з нуля власне виробництво. Ви можете купити комбікормовий завод, який складається з усіх необхідних елементів, що відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки. Таким чином ви отримаєте можливість виробляти унікальний корм для тварин за власною рецептурою. Серед основних переваг сучасних комбікормових заводів: 

  1. Автоматичне керування. Усі дані зберігаються та відтворюються на екрані комп'ютера. Ви можете змінювати налаштування, керувати рецептурою тощо. 

  2. Впевненість у складі корму. Власний комбікормовий завод дозволяє використовувати свої ж інгредієнти, в яких ви будете впевнені на 100%.

  3. Висока точність зважування без похибок.

  4. Економія часу та грошей. Тепер вам не потрібно налаштувати логістику та витрачати гроші на закупівлю комбікорма. Окрім того, у вас з'являється можливість налагодити продаж залишкового корму та заробляти на цьому. 

Головне – обрати комбікормовий завод, який матиме всі необхідні вам характеристика. Сьогодні можна придбати установки які виготовляють до 20 тонн комбінованого корму всього за одну годину.

Активний розвиток агровиробництва дозволяє впевнено заявляти про перспективу цієї галузі. А отже облаштування власного комбікормового заводу може стати вигідно інвестицією, у тому числі і для продажу на експорт.