Якісний перманентний татуаж справді може усунути різноманітні проблеми зі шкірою обличчя та підкреслити переваги. Найчастіше жінки вдаються до процедури перманентного макіяжу трьох зон обличчя: очі, брови та губи. Для різних зон використовують різну техніку нанесення пігменту.
Перманентний макіяж брів
Брови грають дуже вагому роль зовнішньому вигляді людини. Тому ця зона є найпоширенішою, яку представниці прекрасної статі бажають підкоригувати.
За допомогою перманентного макіяжу можна змінити форму, зробити брови чіткішими та виразнішими, надати їм потрібний колір. Перманентний макіяж брів допоможе виправити неідеальні брови з лисицями, асиметрією або хаотичним зростанням волосків.
Завдяки такій процедурі брівки будуть завжди доглянутими та привабливими, вони не потребуватимуть підведення або підфарбовування. З перманентним макіяжем можна вільно відвідувати лазню, тренуватися у спортзалі та відпочивати на природі, не переживаючи за свій зовнішній вигляд.
У сфері татуажу є кілька технік створення брів. Фахівці використовують три найбільш потрібні техніки, які відмінно зарекомендували себе.
Пудрові брови
Це найбільш популярна на сьогоднішній день техніка. Пудрове напилення, шотування, пудрова розтушовка, піксельне напилення – синоніми однієї і тієї ж техніки перманентного макіяжу. Такий татуаж складається з невеликих точок, які поступово лежать на бровах. Варіюючи відстань між точками та кількість шарів, досягається ефект об'єму. Майстер працює над створенням ефекту напилення пудрою, акуратно розтушовуючи барвник. Пігмент виглядає м'яко, а сам малюнок не має меж та різких переходів.
Особливості техніки:
Пігмент точково вводиться у шкіру на глибину до 0,3 мм, що робить процедуру фактично безболісною та сприяє швидкому загоєнню.
Пудрові брови чудово сховають наслідки шкірних захворювань, приховують невеликі ділянки волосся, що випало, шрами і подарують впевненість у собі.
Тіньова розтушовка дозволяє злегка виправити форму, підняти або відпустити кінчики, змінити природний вигин, ширину міжбрівного простору.
Така техніка є ідеальною для власниць світлих брівних волосків, які швидко вигорають на сонці.
Робота, виконана хорошим майстром, виглядає дуже ніжно, колір ніколи не зміниться, і ніхто не здогадається, що це татуаж.
Процедура немає недоліків. До мінусів можна віднести лише загальні протипоказання.
Мікроблейдинг
Мікроблейдинг, або як його ще називають «волосковий татуаж», є удосконаленим способом створення красивих, рівно окреслених брів. При методиці імітується природне зростання волосків, з усіма нюансами їхнього зростання.
За допомогою тонкої голки кваліфікований та досвідчений фахівець створює ілюзію волосків. У ході цієї процедури на шкірі вручну роблять невеликі надрізи, які поміщається барвник. Майстер підбирає товщину, колір, насиченість і довжину кожної волосинки, створюючи ефект, наближений до натурального.
Техніка мікроблейдингу не зупинила розвиток та отримала два типи підтехнік:
- Європейська. Принцип полягає в промальовуванні волосків в тому самому напрямку. Використовується у випадках, коли необхідно лише частково візуально відновити брівку.
- Східна. Принцип методики полягає у промальовуванні майстром волосків у хаотичному порядку. Цим досягається імітація природного зростання бровок.
Особливості техніки:
Процедура мікроблейдингу практично безболісна, адже глибина, на яку майстер вводить голку, мінімальна.
Після мікроблейдингу не залишається ніяких рубців і шрамів, загоєння проходить досить швидко. Брови виглядають об'ємно та реалістично.
Ця техніка дозволяє приховати будь-які дефекти в області брів: асиметрію, шрами, часткове випадання волосків.
Мікроблейдинг не рекомендується робити власницям жирної шкіри, оскільки жирна шкіра більш товста та щільна. Якщо на жирній шкірі закласти пігмент на мінімальну глибину, то підвищена робота сальних залоз незабаром спровокує втрату акуратного вигляду.
Змішана техніка
Ця комбінована техніка перманентного макіяжу, що передбачає поєднання пудрового напилення та мікроблейдингу. Принцип виконання техніки полягає в ручному промальовуванні волосків та заповнення простору між ними пігментом з його розтушовкою.
Особливості техніки:
За допомогою цієї техніки можна повністю приховати будь-які недоліки, відтворити природний вид брів у разі повної відсутності волосків.
Використовуючи змішану техніку, можна скоригувати форму брів: змінити вигин, збільшити товщину, візуально подовжити, чіткіше позначити контур, виправити легку асиметрію.