На жаль, криза відносин трапляється практично у кожній родині. Нерідко пік складнощів припадає на період, коли дружина вагітна, і перші роки після народження дитини. У силу особливостей свого фізичного та психічного стану вона не може приділяти належної уваги чоловікові. І тоді той починає шукати віддушину на боці в особі іншої жінки.
Як подати документи на розлучення онлайн? Читайте про це на сайті razvod-online.com.ua?
Що робити обом у такій непростій ситуації?
Звичайно, насамперед спробувати її виправити. Не треба соромитись йти до психолога за вирішенням сімейних проблем.
Ви здивуєтеся, але часом досить дієвим методом у вирішенні сімейної кризи є спільне прочитання подружжям спеціалізованої літератури. Наприклад, досить цікавою та корисною може бути книга Діна Деліса «Парадокс пристрасті». І чоловікові, і дружині варто її прочитати, а потім разом без сорому обговорити прочитане. Це буде дуже цікавий та корисний психологічний експеримент!
З психологією дедалі більш-менш зрозуміло. Але криза в сімейних відносинах має ще й юридичну сторону. До яких порад юриста варто дослухатися цього непростого періоду?
Пройшовши за посиланням https://razvod-online.com.ua, ви дізнаєтесь все про розлучення онлайн!
Вагітній жінці варто пам'ятати: закон максимально захищає її права та інтереси, а також права та інтереси дитини. Ось чому в Сімейному кодексі закріплені норми, згідно з якими чоловік не може розлучитися з вагітною дружиною, а також у разі, коли дитині не виповнився рік (за умови, що розірвання шлюбу не хоче сама дружина). Цей термін, рік і навіть більше, жінка може використовувати для порятунку сім'ї, налагодження стосунків зі своїм чоловіком.
Вагітність – випробування і для жінки, і для чоловіка. А тому не варто рубати з плеча і розлучатися при перших конфліктах. Народиться дитина, подружжя заспокоїться, зблизиться. І законодавець такою відстрочкою неможливості розірвання шлюбу дає шанс на збереження осередку суспільства.
А якщо одному з подружжя зрозуміло, що розлучення не уникнути, до розірвання шлюбу краще підготуватися.
Так, коли в сім'ї серйозні проблеми, не варто робити дорогих покупок. Таких як квартира, автомобіль, земельна (дачна) ділянка тощо. Зрозуміло, що при розірванні шлюбу все це доведеться ділити. А на поділ майна можуть піти роки судових позовів, що супроводжуються чималими матеріальними та моральними витратами.
І навпаки, не буде зайвим перед розлученням продати щось дороге. Справа в тому, що гроші ділити завжди простіше, ніж майно. Його розділ відбувається у судовому порядку, що довго та накладно. Крім того, будь-яке майно потрібно буде оцінювати, а оцінка не завжди буває справедливою, найчастіше навіть заниженою.