Генератори електроенергії з сайту https://esg.kiev.ua/dalgakiran.html використовуються в різноманітних приміщеннях і ситуаціях. Іноді вони необхідні для підтримки живлення об’єктів критичної інфраструктури (лікарні, аеропорти), захисту навколишнього середовища або фінансів (виробничі підприємства, очисні споруди та насосні станції тощо), захисту таких об’єктів, як: банки, автозаправні станції, супермаркети, готелі, пансіонати, і навіть приватні будинки.

Безліч ситуацій, в яких використовуються агрегати, означає, що ми розрізняємо багато пристроїв цього типу та поділяємо їх за багатьма критеріями.

Бензогенератор - підходить для аварійного живлення

В даний час все більше домогосподарств або робочих місць обладнуються аварійним джерелом живлення, яке покликане забезпечити безперебійність енергопостачання в разі збою в електромережі. Оптимальним рішенням для цього застосування є бензиновий генератор.  З чого це походить?

1. Бензинові генератори є дешевшою інвестицією, ніж дизельні двигуни.

2. Конструкція бензинових двигунів простіше, що здешевлює обслуговування та обслуговування.

3. Тиха робота бензинових двигунів не заважає використанню в побуті або під час роботи.

4. Запуск при низьких температурах не викликає проблем, чого не скажеш про дизелі.

Трохи менша довговічність бензинових двигунів вимагає огляду кожні 100 годин роботи. Однак при використанні аварійного живлення цей пробіг досягається через набагато довший час, ніж у випадку постійного живлення.

Де встановити бензогенератор?

У разі постійних відключень електроенергії важливим придбанням стане бензиновий генератор. Багато власників приватних будинків мають такий прилад або планують його придбати. У зв'язку з цим цілком логічним буде питання - де встановити генератор? Перед покупкою рекомендуємо ознайомитися з інструкцією і дотримуватися всіх рекомендацій виробника.   Яким має бути приміщення з бензогенератором? Деякі основні поради:

1. Бажано окремо від вітальні та, якщо можливо, поза домом. Таким чином, запах не буде проникати в кімнати і шум буде менше чутний.

2. Кімната повинна бути накрита. Це захистить генераторну установку від дощу, снігу, морозу, сонця та вітру.

3. Він повинен знаходитися в безпечному місці (протипожежний захист).

4. Не можна встановлювати поблизу легкозаймистих предметів.

Головне чим треба керувати при покупці та встановлені – дотримання потреб приміщення, для якого купується обладнання та відповідність нормам безпеки та захисту.