Годування чотирилапих друзів слід ретельно продумувати. Особливо це важливо, якщо кішка починає їсти сухі пластівці замість натуральної їжі. Вибирати корм для котів потрібно правильно. Саме ж харчування має бути побудоване на здорових правилах. Дотримуватись їх повинні усі господарі, які прагнуть бачити власних улюбленців здоровими та веселими.

Принципи годування

Перехід від годування натуральною їжею до сухого корму вимагає дотримання низки правил. Потрібно стежити за тим, щоб у раціоні тварини зберігались необхідні їй поживні речовини. Зміна харчування повинна бути достатньо мякою, щоб не викликати стрес для шлунку. Тому варто слідувати наступним принципам:

- Розподіл порцій;

- Поступове змішування;

- Сумісність компонентів;

- Зміна видів корму;

- Додавання корисних добавок.

Улюблені продукти у подрібненому вигляді, до яких зазвичай звикла кішка, мають бути наявні у кормі. Якщо ж його змішують із натуральною їжею, компоненти не повинні перебивати смак один одного. Заборонено насипати коту рідкі та тверді страви одночасно та разом.

Поєднувати кормове та натуральне годування варто поступово, поки тварина не звикне. Спочатку потрібна менша частка сухого корму, а згодом її можна збільшити.

Харчування кошеняти можна зробити різноманітним за рахунок окремо взятих видів сухих страв. Корисні добавки допоможуть наситити організм тварини необхідними для здоровя речовинами. 

Особливості натуральних кормів

Обирати якісні корми для котів та собак потрібно за принципом натуральності їх вмісту. Від цього буде залежати як дозування порцій, так і вміст поживних речовин. У складі котячого харчування мають бути присутні наступні елементи:

- Білки;

- Амінокислоти;

- Вітаміни;

- Мінерали.

Білок є важливим елементом в організмі, який бере участь у рості та розвитку тканин. Така незамінна амінокислота, як таурин, покращує гостроту зору тварин. Також вона нормалізує роботу серця та репродуктивне здоров’я. Жирні кислоти підтримують нормальне функціонування організму котів.

Визначитись із кормом правильно вкрай важливо, аби не тільки не зашкодити тварині, але й принести користь. Варто придивлятись і дослухатись до потреб чотирилапого улюбленця та намагатись вгадати його смак. У разі несприйняття котом нового корму, потрібно зробити корективи в годуванні. Кішка полюбить харчування, яке ретельно продумано та підібрано з любовю.