Імунітет малюків, дітей середнього та старшого віку безпосередньо залежить від стану кишечника. Якщо в нього потрапляють хвороботворні бактерії, виникає нерівність сил корисних мікроорганізмів та ворожого настання. Це призводить до дисбалансу мікрофлори, діареїв, поганого самопочуття та збоїв у роботі всього організму. Купити пробіотики для дітей за вигідною ціною можна на сайті fitomarket.com.ua!
Як діють пробіотики
Засоби з групи пробіотиків, які можна купити в інтернет-магазині вітамінів fitomarket.com.ua, містять корисні бактерії, у тому числі лакто та біфідо. Пробіотики стимулюють зростання власних корисних бактерій в кишечнику. Тому ці два види речовин рекомендовано приймати одночасними курсами. Говорити про те, що прийом пробіотиків позбавить дітей застуд — не зовсім правильно. Ці добавки нормалізують травлення, виведуть токсини та шкідливі мікроорганізми, внаслідок чого поживні речовини з їжі, яку вживають діти, засвоюватимуться у нормальному обсязі. Організм дітей функціонуватиме правильно, отже, їх загальне самопочуття, розвиток та зростання відповідатимуть параметрам здорової людини. Особливо це стосується "невсеїдних діток", які дуже перебірливі у виборі продуктів, або взагалі не люблять їсти: у таких на рахунку кожен вітамін та мікроелемент.
Залізо вітаміни та дитячи добавки – все це ви знайдете на сайті інтернет-магазину fitomarket.com.ua!
Як дати дитині пробіотики
Необхідно давати препарати із пробіотиком за 2 години до прийому антибіотиків, оскільки останні вбивають корисні бактерії.
Варто зазначити, що від кольків у немовлят пробіотики допомагають не дуже. З цією проблемою організм дитини справляється самостійно до 3-4 місяців. Що може зробити мати? Намагатися стежити за тим, щоб дитина не заковтувала повітря при ссанні молока, не харчуватися найшкідливішою їжею, щоб не порушувати мікрофлору дитини, яка перебуває на грудному вигодовуванні.
Як профілактика пробіотиками теж захоплюватися не слід. Давайте їх дітям за необхідності та слухайте рекомендації лікаря. Ще однією особливістю, про яку чомусь забувають згадувати педіатри, є той факт, що після того, як дитина прийняла пробіотик, необхідно прополоскати рота або почистити зуби. Кишечнику корисні бактерії з препаратів — на радість, а ось зубам вони ні до чого.
Пам'ятайте, що у дитини, що тільки народилася, внутрішні порожнини, у тому числі кишечник, стерильні. У перший рік життя відбувається заселення їх різними кишковими паличками, бактеріями, стафілококами і т. д. Не варто задаватися нав'язливою ідеєю і намагатися створити середовище виключно з корисних бактерій. У природі є баланс.