Все більше українців хочуть спробувати себе в новій справі — торгівлі на криптовалютній біржі. Ті, хто хоч трохи цікавиться цим питанням, помічають, як швидко змінюється ціна біткоїна чи ефіру. Саме на таких змінах можна заробити. Але перш ніж перейти до практики, необхідно ознайомитися з теорією, бо інакше можна втратити кошти.

Які кроки треба зробити спочатку?

Найправильніше рішення — братися за практику після вивчення основних правил. Першочерговими кроками стануть:

  • пошук самого криптовалютного майданчика, де буде здійснюватися торгівля (надійної біржі);
  • реєстрація з верифікацією — необхідно буде надати деякі документи у відсканованому вигляді;
  • поповнення особистого рахунку.

Не менш важливий крок — створення криптовалютного гаманця. В такий спосіб зберігати криптовалютні заощадження надійніше, ніж у власному кабінеті на самій біржі.

Правильний вибір торговельного майданчика

Від вибору біржі залежать безпека та зручність операцій із криптовалютою. Тому варто шукати лише перевірені платформи, які працюють не один рік та користуються попитом у мільйонів учасників. Інформацію про такі майданчики можна без складнощів знайти в інтернеті. Якщо відгуки в більшості випадків хороші, варто реєструватися на сайті. Один із перевірених ресурсів — Binance. Щоденно цією біржею користуються тисячі українців.

Процес реєстрації не викликає труднощів. Необхідно лише вказати свої прізвище та ім’я, електронну пошту. Процедура верифікації з наданням документів необхідна в тому випадку, коли прийняте остаточне рішення про торгівлю та поповнення рахунку.

Зазвичай такі сайти дають змогу новим користувачам випробувати власні можливості в деморежимі. Це дозволяє зрозуміти роботу всіх інструментів, попрактикуватися з основними операціями без витрачання коштів. Звісно, заробити в пробній версії не вдасться — це можливо лише після поповнення рахунку та проходження верифікації. Перевести кошти можна з платіжної картки, за допомогою банківського переказу чи криптогаманця.

Перші кроки трейдера-початківця

Головна зброя користувача — стратегія. Звичайно, є спеціальні автоматичні режими, але працювати з ними рекомендується тільки тоді, коли є розуміння налаштування роботи. Спочатку все доведеться робити власноруч.

Спеціалісти з досвідом рекомендують застосовувати саме ручне керування на початкових етапах. Це допоможе навчитися коригувати власні дії в залежності від ситуації, що стрімко змінюється.

Активним трейдерам рекомендується створити спеціальний криптовалютний гаманець зі швидким доступом. Це забезпечує зручність під час торгівлі. Якщо йдеться про тривале зберігання токенів, необхідно придбати апаратний носій. Він дуже рідко підключається до інтернету, тому зловмисникам буде майже неможливо отримати доступ до таких криптовалютних заощаджень.

Для торгівлі краще за все підходять ефір та біткоїн. Їхній курс стрімко зростає, тому вдається швидко заробити. Водночас необхідно стежити і за іншими криптовалютами з топ-30.