Клімат вже давно використовується як самостійний лікувальний фактор при багатьох захворюваннях. Візьмемо, наприклад, таке захворювання, як бронхіальна астма. Вона легше переноситься і має меншу кількість загострень у тих людей, хто живе в сухому теплому кліматі. Але якщо місце проживання змінити не завжди можливо, для відпочинку ви можете обрати регіони з підходящим для се6я кліматом. І тим самим поліпшити свій стан. Клімат лісової зони характеризується чистотою і прохолодою. Особливо він корисний для тих, хто страждає від перевтоми, порушення функцій дихання і кровообігу, а також для видужуючих хворих. Особливо хороші результати дає літній відпочинок у хвойних лісах, насичених фітонцидами. Якщо людині рекомендовано подихати свіжим повітрям лісової зони, найкращим вибором є Трускавець. Так вот lisova-pisnia.ua – офіційний веб-ресурс готелю «Лісова пісня», пропонує гостям незабутній відпочинок у лоні чарівної природи.

Гірський клімат, з його малою відносною вологістю і зниженим атмосферним тиском у поєднанні з чистотою повітря, покращує роботу дихальної і кровоносної систем. Особливо він корисний хворим на бронхіальну астму. Трускавець знаходиться у передгірському регіоні, тут вже відчувається дихання Карпат. Ще на цьому курорті гості можуть насолодитися лікувальними мінеральними водами.

Морський клімат південних широт багатий на сонячні дні, в повітрі міститься багато озону і морських солей, немає сильних контрастів температури. Цей тип клімату можна використовувати для лікування ослаблених хворих. Він корисний при захворюваннях дихальної системи (крім вологих зимових місяців).

Степовий клімат, з його сухістю повітря, великою кількістю сонячних днів і постійними вітрами, посилює виділення води через шкіру і легені. За рахунок цього знижується навантаження на нирки, поліпшується живлення ниркових тканин, зменшується артеріальний тиск. Зрозуміло, що відпочинок в таких регіонах корисний для людей з хронічними захворюваннями нирок.

Приморський клімат північних регіонів характеризується невеликою кількістю сонячних днів, частими вітрами, чистим і свіжим повітрям, значною кількістю опадів. З точки зору фізіології, він відноситься до збудливого. У ньому посилюються обмінні процеси, підвищується апетит, зміцнюється імунітет. Часто прибережні курорти знаходяться в хвойних лісах. Відпочинок в цих регіонах корисний тим, кому необхідний морське повітря, але хто погано переносить спеку. Наприклад, при захворюваннях щитовидної залози, серця, гіпертонії.