Фінанси і кредит: спеціальність для молоді
Молодь України прагне гідного життя, яке фундується на якісній популярній роботі. За чверть століття відбувся поворот від порівняльних виробничих відносин до конкуренції між суб’єктами підприємництва. Виросла потреба у фахівцях, які могли б вільно орієнтуватись у ринкових відносинах, котрі базуються на фінансах і кредиті, спеціальність по яких стала, нарешті, викладатися у вузах на сучасному рівні.
Молоді люди добре розуміють, що фінанси і кредит, як спеціальність, можуть визначити весь їх життєвий шлях. Тому вони намагаються отримати цей фах, щоб мати перед собою світлу перспективу трудової діяльності, що веде до щасливого і заможного життя.
Фахівці, для яких фінанси і кредит були основною спеціальністю у навчанні, мають підготовку, що необхідна для того, щоб бути економістом, аналітиком, управлінцем, аудитором, науковцем у сфері державних фінансів, діяльності банківських закладів, у будь-яких підприємствах і виробничих об'єднаннях по всій Україні, незалежно від їх організаційно-правових форм і від того, яким власникам вони належать, у страхових компаніях, інвестиційних фондах, брокерських установах, тощо.
Фах і конкретний вибір
Фінанси і кредит як спеціальність вимагає від студентів оволодіння комплексом профільних дисциплін, зокрема:
- гроші і кредит;
- фінанси;
- банківська система;
- бюджетна система;
- податкова система;
- страхування та страхові послуги;
- фінанси підприємств;
- фінансовий ринок;
- інвестування;
- фінансова діяльність суб’єктів підприємництва;
- фінансова і податкова звітність;
- біржова справа;
- фінансова статистика;
- економічний та фінансовий аналіз;
- інформаційні системи і технології у фінансах;
- ціноутворення;
- міжнародні організації;
- міжнародні розрахунки та валютні операції.
Ті, хто успішно оволодів відповідними знаннями та навичками, знайдуть для себе конкретне місце у сфері фінансів і кредиту за обраною спеціальністю. Вони можуть бути фінансовими керівниками, провідними фахівцями, брокерами і дилерами по цінних паперах, біржовими маклерами, страховими агентами, експертами-оцінювачами, інспекторами і ревізорами.
Від оволодіння фінансово-кредитною спеціальністю до успішної роботи у цій сфері насправді не дуже далекій шлях, хоча він і потребує прикладання значних зусиль.
По матеріалам сайта: www.ua-corrupt.net