• Головна
  • Спортивно-волонтерський фронт Кам’янського активно працює
16:11, 21 липня 2022 р.
Надійне джерело

Спортивно-волонтерський фронт Кам’янського активно працює

Спортивно-волонтерський фронт Кам’янського активно працює

21 липня на стадіоні ДЮСШ №2 дітям переселенців, які тренуються у футбольних командах Кам’янського, а також маленьким дітям з матусями, була надана допомога від Української Асоціації Футболу. У Кам’янське завітали волонтери – легенди українського футболу на чолі з головою Асоціації Футболу Дніпропетровської області Віктором Андрухів.

Зустрічав гостей голова федерації футболу міста Кам’янське Едуард Коряк та тренерський колектив. Благодійники передали гуманітарну допомогу: памперси, дитяче харчування, продуктові набори та навіть футбольні м’ячі.

«Це справжня підтримка – матеріальна і морально-психологічна. Щиро дякую Українській Асоціації Футболу за допомогу. Допомагаємо, перемагаємо!» - сказав Едуард Коряк.

Діти та батьки висловили вдячність Віктору Андрухів та його команді, а також голові федерації футболу міста Едуарду Коряку за турботу та можливість постійно отримувати необхідну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...