• Головна
  • Поширені звички, які прирікають людину на бідність: як виправити ситуацію та покращити своє фінансове становище
11:30, 27 січня 2023 р.
Надійне джерело

Поширені звички, які прирікають людину на бідність: як виправити ситуацію та покращити своє фінансове становище

Поширені звички, які прирікають людину на бідність: як виправити ситуацію та покращити своє фінансове становище

Якщо після отримання зарплатні ваші гроші зникають незрозуміло куди, вам ніколи ні на що не вистачає й борги - звична справа, варто задуматися про звички, які не дозволяють почувати себе комфортно в фінансовому плані. Адже для матеріального благополуччя важливо вміти планувати майбутнє та тверезо оцінювати реальність.

Які звички провокують невдачі в фінансах?

Відсутність "подушки безпеки"

Найперше й найважливіше - це спробувати не витрачати всі кошти за місяць, а по-трошки підкладати їх про всяк випадок. Так, зарплати навряд колись буває достатньо для задоволення всіх потреб людини. А в сьогоднішній фінансовій ситуації заощаджувати виглядає, як майже не можлива річ, проте що ви робитимете, якщо ноутбук, за яким ви працюєте кожен день зламається, а у вас не буде змоги купити інший?

Якою б маленькою не була ваша зарплата, візьміть за правило завжди відкладати 10% на окремий рахунок та формувати резерв із цих грошей, – рекомендує засновниця "Izibank" Ганна Тігіпко.

Ви не намагаєтесь  збільшувати прибуток

Ви маєте морально підготувати себе до того, що протягом вашого життя прибуток має збільшуватись. Адже це логічно: ви удосконалюєте свої навички, отримуєте практичний і теоретичний досвід. Приділяйте по декілька хвилин на день пошуку можливих рішень для збільшення своїх фінансових надходжень, і, повірте, це скоро дасть свої результати.

Думка "Гроші знецінюються, тож не варто їх накопичувати" - підсвідомий шлях до бідності. Для більшості краще сьогодні жити на широку ногу та не турбуватися про завтрашній день. Такі дії заважають йти вперед і більше заробляти, – говорить Ганна Тігіпко.

Відсутність контролю за витратами

Як часто буває, що ви протягом дня щось купували, а потім не можете згадати скільки й на що витратили? Найкращим рішенням буде використовувати для оплати банківську карту. Так ви завжди зможете перевірити додаток і подивитись історію ваших витрат.

До того ж, після того як ви отримали зарплатню, спочатку купіть усе найнеобхідніше й оплатіть важливі рахунки, а потім, кошти, що залишились, витрачайте на все інше.

Ви перестали вчитись 

Якщо ви не хочете провести все своє життя в бідності, завжди використовуйте будь-яку можливість розвиватись. У заможних людей немає поняття "вбити час", вони інвестують його у саморозвиток.

Майте сміливість вийти із зони комфорту та почати боротись із власною лінню й страхами. Це єдиний шлях досягнути успіху.

Читайте також: Як Укренерго визначає, коли вам відключити світло: принцип пирога

Меценати зі США виплатять українцям по 1 тисячі доларів: як і хто може отримати

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #бідність #багатство #звички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...