Від 30 гривень і більше: у лютому значно здорожчали тарифи у мобільних операторів. До кого вигідніше підключитися
У лютому мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell переглянули собівартість тарифів для своїх абонентів. Більшість українців засмучені підвищенням цін, оскільки рахунки деяких абонентів зросли від 60 до 100 гривень на місяць.
Який мобільний оператор наразі має найвигідніший тарифний план на сьогодні
Vodafone з 10 лютого підвищив тарифні плани SuperNet - SuperNet Start з 145 грн до 175 грн на місяць та SuperNet Unlim з 300 грн до 360 грн на місяць, тобто на 60 грн.
Користувачі Joice також побачать підвищення вартості послуг, але з необмеженим трафіком у всіх соціальних мережах: з 10 лютого абонплата за JoiceStar становитиме 150 грн за перший місяць і 180 грн за кожен наступний; за JoicePro - 230 грн, а найдорожчий тарифний план JoiceMax - 300 грн на місяць.
Vodafone пояснив своє рішення про підвищення тарифів зростанням собівартості послуг.
У лютому lifecell підвищив популярний тарифний план Handmade на 40 гривень. Відсьогодні тариф становитиме 220 гривень на місяць. Крім того, з 22 лютого щомісячна плата за тариф "Вільне життя" зросте до 325 гривень. Це на 50 грн більше, ніж зараз.
У компанії підкреслюють, що поточний ремонт і закупівля обладнання після обстрілу, створення запасних акумуляторів і генераторів для вузлів при поточному курсі валют, а також збільшення витрат на логістику і паливо вплинуть на здатність оператора надавати послуги зв'язку. Тому підвищення тарифів є необхідним кроком у нинішніх економічних умовах.
З 1 лютого "Київстар" також переглянув ціни на свої тарифні пакети. Зокрема, зросли в ціні популярні тарифні пакети "Київстар ТБ" та "Всім разом". Мобільний оператор додав до своїх тарифних пакетів мобільний інтернет, ефірний час, SMS-повідомлення та суперпотужність.
Залежно від обраного тарифного плану, вартість щомісячного пакету послуг становить від 300 до 450 гривень. Перші три місяці після підключення залишаться, як і раніше, дешевшими.
У "Київстар" пояснюють, що підвищення цін пов'язане зі значними витратами на обладнання. Йдеться про реконструкцію базових станцій у безлюдних районах, будівництво нових базових станцій, а також закупівлю генераторів та акумуляторів для роботи під час перебоїв з електропостачанням.
Читайте також: Не всі військовозобов'язані підлягають призову: на які професії поширюється бронь
В Україні надійдуть у продаж розумні газові лічильники: що в них особливого
Такого смачного ви точно ніде не купите: як легко засолити сало вдома