Міфи про котів: чи може домашній улюбленець забрати хворобу свого господаря
Домашні тварини значать надзвичайно багато для своїх господарів, і нам хочеться вірити, що вони ставляться до нас з такою ж ніжністю та турботою, як і ми до них.
Усі, у кого є вдома кіт, могли помітити, що під час вашої хвороби домашній улюбленець проявляє особливу ніжність і намагається лягти поруч або взагалі притулитися до хворого місця.
Чи правда, що коти можуть забрати хворобу
Часто можна почути історії про те, як кіт почав хворіти після одужання господаря. Проте, якщо не вірити в містичні причини такої події, цьому є доволі логічне пояснення.
Кіт насправді сприймає людину, як ще одного великого кота, з яким можна дружити. А хворобливий стан товариша може викликати сум і депресію в тварини. А тому на фоні стресу в домашнього улюбленця можуть з'явитись різноманітні недуги.
Чи відчувають коти біль людини
Коти дуже чутливо реагують на зміну настрою господаря, але мало хто знає, що пухнастики насправді доволі сильно сприймають біополе людини. Коли кіт топчиться по вам і муркотить, він намагається змінити вібрації. Варто зазначити, що в більшості випадків тварини досягають у цьому успіху. А визначити, де саме болить у людини, коту допомагає підвищена температура в цьому місці.
До речі, лягають коти на хвору частину тіла більше для того, аби відчути тепло, а не щоб допомогти.
Як коти можуть допомогти людині
Домашній улюбленець ніколи не залишить свого господаря в поганому настрої й усіляко буде намагатись його заспокоїти, доступними тварині методами. Муркотіння, наприклад, за дослідженням науковців, здатне вгамувати головний біль і загалом сприяє розслабленню й покращенню самопочуття.
Читайте також: Непридатність до військової служби: які хвороби травної системи є основою
2 копійки за ціною золота: як розпізнати монети, які колекціонери готові купувати втридорога
Швидке усунення плісняви у квартирі: простий лайфхак для вирішення проблеми