• Головна
  • Чи планують в Україні ухвалити закон про демобілізацію: відповідь міністра внутрішніх справ
09:15, 21 червня
Надійне джерело

Чи планують в Україні ухвалити закон про демобілізацію: відповідь міністра внутрішніх справ

Чи планують в Україні ухвалити закон про демобілізацію: відповідь міністра внутрішніх справ

Україна продовжує перебувати в стані війни, що вимагає мобілізації всіх доступних ресурсів, включаючи людські. Демобілізація, яка зазвичай означає повернення військових до цивільного життя після завершення їхнього терміну служби, наразі є темою багатьох дискусій у суспільстві. Однак, за словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, на сьогодні немає можливості для її проведення.

Причини неможливості демобілізації

За словами Ігоря Клименка в інтерв'ю "Радіо Свобода", основною причиною неможливості демобілізації є необхідність збереження на фронті досвідчених військових. Багато з них воюють вже понад два роки, набувши значного досвіду, який є критично важливим для утримання бойових позицій і ведення ефективних бойових дій.

Клименко наголошує, що демобілізація військових, які вже тривалий час перебувають на передовій, може призвести до серйозних проблем, включаючи можливий обвал фронту. Це пов'язано з тим, що новобранці, які щойно пройшли підготовку, ще не мають достатнього бойового досвіду для ефективної заміни ветеранів війни.

Необхідність ротації та підготовки нових військових

За словами голови МВС, для забезпечення ефективності та боєздатності українських збройних сил необхідно провести ротацію підрозділів. Це означає, що досвідчені військові повинні залишатися на фронті до тих пір, поки не буде підготовлено рівноцінну заміну з новобранців. Лише після цього можна буде говорити про можливу демобілізацію тих, хто служить вже два роки або більше.

Міністр підкреслив, що зараз на полігонах проходить підготовку багато нових військових. Вони стануть досвідченими солдатами лише через кілька місяців інтенсивної підготовки і бойових дій. 

Умови для демобілізації

Клименко зазначає, що розмови про "більшу демобілізацію" можуть бути реальними лише за умови наявності достатньої кількості підготовлених новобранців. Це означає, що потрібно мати два склади військових: один - на передовій, другий - у резерві, готовий до ротації. Тільки в такому випадку можна буде забезпечити стабільність фронту і поступово демобілізувати тих, хто вже тривалий час служить.

Підтримка військових

Міністр розуміє бажання військових повернутися до цивільного життя після тривалого перебування на фронті. Проте, ситуація в Україні наразі вимагає від усіх максимальних зусиль для захисту держави. Підтримка військових, забезпечення їхнього належного тренування та підготовки є ключовими факторами для подальшого успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #демобілізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...