![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240804)
17:27, 12 липня
«Бджола» піклується про соціально-вразливих кам’янчан і вимушених переселенців
![«Бджола» піклується про соціально-вразливих кам’янчан і вимушених п... «Бджола» піклується про соціально-вразливих кам’янчан і вимушених переселенців](/dist-assets/images/cap.jpg)
ГО “Бджола” разом з ГО “Фонд розвитку Кам’янського” продовжують забезпечувати містян та ВПО гуманітарною допомогою.
Разом активісти сформували нові продуктові набори, які будуть видаватися у Волонтерському центрі соціально незахищеним верствам населення, пенсіонерам та ВПО за попередніми записами.
Сьогодні, у Волонтерському центрі люди систематично отримують великі продуктові набори, які включають в себе крупи, консерви, олію, борошно та інше. Раді були долучитися до формування цієї допомоги. Нагадуємо, що записатися на отримання гуманітарної підтримки можна за номером: 068-400-72-95, або за адресою: проспект Гімназичний, 61, – зазначили в “Бджолі”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:58, 25 липня
09:30, 29 липня
16:30, 25 липня
19:29, 28 липня
12
01:08, 24 липня
live comments feed...