Стало відомо, з яких напрямків рф перекинула своїх військових у Курську область
Курська область, яка розташована неподалік українського кордону, стає новим місцем зосередження різних типів російських військових сил, від строковиків до підрозділів оперативного резерву. Моніторинговий канал "Николаевский Ванек" повідомляє, що туди переміщають підрозділи з різних напрямків.
1. Херсонський напрямок
До Курської області прибули два батальйони десантників. Це підрозділи, які, ймовірно, мають досвід бойових дій, але були перекинуті для посилення угруповань у новій точці концентрації сил.
2. Запорізький напрямок
Переміщені дві окремі гвардійські мотострілецькі бригади: 38-а і 64-а. Ці підрозділи мають бойовий досвід у Запорізькій області і тепер сконцентровані ближче до українського кордону з боку Курської області.
3. Куп'янський напрямок
Кілька батальйонів мотострілецького полку з цього напрямку також перемістилися на Курщину. Відомо, що під час переміщення на цей напрямок були здійснені успішні удари української армії, що, однак, не зупинило перекидання підрозділів.
4. Харківський напрямок
Тут зафіксовали переміщення окремих батальйонів трьох мотострілецьких полків (1009, 79, 272), а також 138-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади. Це вказує на системне нарощування сил у Курській області з різних частин фронту.
5. Бєлгородський напрямок
З Грайворонського району на Курщину перемістили роту з однієї з окремих гвардійських мотострілецьких бригад, а також забрали один із мотострілецьких полків, який раніше воював поблизу населеного пункту Сотницький Козачок.
6. Покровський напрямок
Перемістилу недавно прибулу з Херсонського напрямку 810-у окрему гвардійську мотострілецьку бригаду, а також кілька батальйонів штурмової піхоти. Ці підрозділи, ймовірно, сильно ослаблені після боїв на півдні України, але все ж залишаються частиною бойових резервів.
7. Луганський напрямок
Деталі про переміщення з цього напрямку менш конкретні, але відомо, що і звідси прибувають підрозділи на посилення Курського угруповання.
Окрім перекидання наземних сил, важливим елементом російської стратегії на Курському та Сумському напрямках стало використання керованих авіабомб (КАБів). За інформацією моніторингових каналів, близько 50% КАБів, що використовує Росія на фронті, скеровуються саме на Сумську та Курську області.