• Головна
  • Росія поступово збільшує виробництво безпілотників: до чого готуватися українцям уже найближчим часом
11:00, 4 жовтня
Надійне джерело

Росія поступово збільшує виробництво безпілотників: до чого готуватися українцям уже найближчим часом

Росія поступово збільшує виробництво безпілотників: до чого готуватися українцям уже найближчим часом

Росія продовжує масштабувати атаки безпілотниками Shahed на Україну, роблячи їх дедалі частішими і масованішими. Військовий експерт Ігор Романенко у своєму інтерв'ю ТСН пояснив, як можна протидіяти ворожій навалі і чому кожен громадянин має долучитися до загальної системи протиповітряної оборони.

Постійні атаки Shahed: нові виклики для України

Нещодавно Росія запустила 105 безпілотників Shahed на 15 областей України. Попри успішну роботу Повітряних сил, які знищили 78 дронів, залишаються серйозні загрози. Один дрон відлетів у напрямку Білорусі, 23 безпілотники були втрачені внаслідок активної протидії радіоелектронної боротьби у різних регіонах.

Ці події свідчать про те, що Росія масштабно збільшує виробництво дронів і намагається атакувати в цілодобовому режимі. Як прогнозує Ігор Романенко, варто очікувати постійних нападів як вдень, так і вночі, що ставить нові виклики перед системою ППО та українськими громадянами.

Масштабування виробництва дронів в Росії

За словами Романенка, Росія швидко нарощує виробництво ударних дронів. Раніше ці кількості вимірювалися десятками, але зараз Росія здатна запускати сотні безпілотників щомісяця. Це демонструють масові атаки Shahed у вересні.

Експерт підкреслює, що для ефективного захисту необхідно знищувати заводи з виробництва дронів. Хоча Україна вже частково здійснює удари по таких об’єктах, повна зупинка виробництва потребує далекобійної зброї, а також дозволів від союзників на нанесення ударів по території РФ.

Підвищення потенціалу ППО і роль підприємств

Україна повинна підвищувати свої можливості ППО, зокрема, нарощувати використання засобів РЕБ. Ігор Романенко закликає до активного впровадження цих засобів не лише в оборонних структурах, але й на цивільних підприємствах.

На думку експерта, на багатьох українських підприємствах мають з’явитися фахівці з протиповітряної оборони, які будуть використовувати засоби РЕБ для боротьби з ворожими дронами. Цивільний сектор має стати активною частиною загальної оборони, щоб максимально швидко й ефективно захищати об'єкти інфраструктури.

Кожен українець має стати частиною ППО

Експерт також наголошує, що кожен громадянин має долучитися до процесу захисту від повітряних нападів. Це означає не лише отримання базових знань про засоби нападу і дії під час повітряних тривог, але й взаємодію з керівництвом своїх підприємств для забезпечення їх безпеки.

За словами Романенка, ініціативність українського суспільства часто вища за рівень організованості державних структур, тому саме підприємства та громадяни можуть відіграти важливу роль у створенні додаткових засобів ППО на місцях.

Майбутнє дронових атак

Росія не припинить атаки дронами Shahed, оскільки це значно дешевший спосіб нападу порівняно з ракетами. Крім того, таким чином Росія намагається морально тиснути на населення України, а також виснажити систему ППО через постійні масовані атаки.

Ігор Романенко зазначає, що ця боротьба триватиме до завершення війни. Росія не лише масштабує виробництво дронів, але й намагається вдосконалити їх. Це означає, що Україна має постійно адаптувати свої методи захисту, нарощувати оборонний потенціал та готуватися до нових викликів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #атака #дрони #шахеди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...