• Головна
  • Кам'янське отримало гуманітарну допомогу від Філіппін
20:22, Вчора
Надійне джерело

Кам'янське отримало гуманітарну допомогу від Філіппін

Кам'янське отримало гуманітарну допомогу від Філіппін

Кам’янське отримало черговий гуманітарний вантаж для наших військових, соціально незахищених верств населення та внутрішньо переміщених осіб на суму 120 тисяч доларів. Як повідомив мер міста Андрій Білоусов, 90 тисяч банок консервованого тунця передала Республіка Філіппіни.

Ця допомога стала можливою завдяки особистим домовленостям Міністра закордонних справ України Андрія Сибіги з Міністром сільського господарства Республіки Філіппіни Франциском П. Тіу Лаурелем, за підтримки Тимчасового повіреного у справах України в Малайзії Дениса Михайлюка.

Зі свого боку, разом із головою благодійного фонду "Осоння України" Олександром Крутьком організували зустріч вантажу, логістику, розвантаження, забезпечимо подальшу доставку. Дякую всім, хто долучився до цієї ініціативи – це ще один значний внесок у підтримку наших захисників та громадян, які постраждали від війни! - розповів міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #андрій білоусов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...