• Головна
  • Наїхав на пішохода та втік: у Кам'янському районі затримали 56-річного водія
19:30, Вчора
Надійне джерело

Наїхав на пішохода та втік: у Кам'янському районі затримали 56-річного водія

Наїхав на пішохода та втік: у Кам'янському районі затримали 56-річного водія

17 березня 2025 року правоохоронці Жовтих Вод затримали 56-річного водія, який, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв наїзд на пішохода та залишив місце пригоди. Вміст алкоголю в його крові перевищував допустиму норму у понад десять разів. Про це повідомили в ГУ Нацполіції області.

Інцидент стався 14 березня близько 12:50 біля міської лікарні. Потерпілий, 55-річний чоловік, прямував до свого автомобіля, коли на парковку в'їжджав підозрюваний. Водій не впорався з керуванням і здійснив наїзд на пішохода, після чого втік з місця події. Постраждалого з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.

Поліцейські встановили особу водія та розшукали його. Ним виявився 56-річний місцевий житель. Чоловіка затримали згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Правопорушнику повідомили про підозру за ч.1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

Поліція закликає водіїв бути відповідальними та дотримуватися правил дорожнього руху, особливо не сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...