Позбавтесь цих звичок - і гроші потечуть рікою
Психологи стверджують, що наше мислення та щоденні звички безпосередньо вливають на кількість грошей у нашому гаманці. А змінивши власну поведіку, можна покращити своє фінансове становище. Тож розберемося, що варто й не варто робити, аби стати багатим.
Страх ризику
Думка "краще синиця в руках, ніж журавель у небі" міцно засіла в головах людей із низьким прибутком. Вони бояться втратити маленький, але стабільний заробіток і тому навіть не дають собі шансу спробувати заробляти більше.
Винні всі, окрім мене
Бідні люди бояться брати на себе відповідальність. Вони ніколи не визнають власних провин, але завжди готові звинуватити у своїх програшах інших.
Недоречна економія
Бідні люди економлять навіть там, де цього не слід би було робити. Наприклад, купують дешеві речі, які швидко ламаються, або одяг, що так само швидко зношується. І тоді доводиться йти за покупками ще раз, збільшуючи свої витрати. Тому економити теж треба з розумом.
Безкоштовне навчання
По-перше, самоосвіта - це вже ознака мислення успішної людини. А по-друге, дослідники вважають, що ми тим сильніше віддаємося навчанню, чим більше за нього заплатили. Саме тому будь-яке навчання має передбачати фінансові витрати, адже людина потім буде намагатися використати отримані знання й відшкодувати збитки.
Очікування замість дій
Бідні люди перекладають відповідальність за свій успіх на інших, живуть мріями й нічого не роблять для досягнення власної мети. Вони чекають добру хрещену фею, яка помахом чарівної палички вирішить усі проблеми, замість самостійно наближати бажану реальність діями.
Відсутність фінансової стратегії
Бідні люди не інвестують і навіть не намагаються розібратися в цьому процесі, аби збільшити свій капітал. Заможне населення отримує свій прибуток здебільшого просто правильно керуючи власними фінансами.
Думка інших
Бідні люди витрачають чимало сил, аби сподобатися іншим і справити на них хороше враження. Успішна людина знає власну цінність, і вона не залежить від думки оточуючих, а тому й не порівнює себе з іншими.
Робота на перспективу
Бідні люди хочуть мати все й одразу, доклавши до цього мінімум власних зусиль. Так, наприклад, люди часто працюють на посадах, де не передбачено просування по кар'єрній драбині.
Читайте також: Відключили електроенергію в ліфті? Без паніки!
Чорна пліснява більше не мучитиме ваш дім: прості способи її прибрати
У 2023 році лікарняні українцям платитимуть за новими правилами