Пил боїться їх, як вогню: ТОП-3 засоби, після яких поверхні ще довго залишатимуться чистими
Прибирання - одна з найнеприємніших побутових справ для безлічі людей. І як прикро стає, коли ти тільки вчора протер пил, а вже сьогодні помічаєш його на поверхнях знову.
Пил утворюється з дрібних частинок різноманітного походження: органічного або мінерального - і може потрапляти у вашу оселю через вікна, вентиляцію тощо.
Однак, ми знаємо декілька ефективних методів, як надовго позбутися пилу та забезпечити в домі ідеальну чистоту.
Як надовго позбутися пилу?
Шампунь або кондиціонер
Візьміть склянку гарячої води та додайте до неї чайну ложку шампуню або кондиціонера. Отриманий розчин налийте в пляшку з пульверизатором. Нанесіть речовину на потрібну поверхню та протріть сухою тканиною. Декілька днів без пилу вам точно забезпечені.
Білий оцет
Білий оцет - теж доволі ефективний засіб у боротьбі проти пилу та забруднень.
Візьміть 12 мл оцту та додайте його до 25-ти мл дистильованої води. Туди ж влийте 25 крапель будь-якої ефірної олії, аби нейтралізувати запах оцту.
Отриману рідину перелийте в пляшку з розпилювачем та, як і в попередньому варіанті з шампунем, протріть поверхні у вашому домі. Як наслідок, вони сяятимуть чистотою, а приємний аромат ефірної олії пошириться усією оселею.
Гліцерин
Щоб пил тривали час не осідав на поверхнях, змочіть серветку з мікрофібри гліцерином та протріть нею поверхні.
Аби засіб був ефективним, розчиніть одну столову ложку гліцерину в 1-му літрі теплої води й намочіть цим розчином серветку. Зачекайте, поки тканина висохне. Після цього нею можна очищати дім від пилу.
За допомогою цих лайфхаків вам вдасться зменшити кількість осілого пилу як мінімум на 1 тиждень. Але якщо ви хочете зменшити його появу назавжди, задумайтесь про встановлення очищувачів повітря.
Читайте також: Ці гаджети допоможуть комфортно пережити блекаут: у Міненергетики доповнили список необхідного
Нові правила у 2023 році: що чекає на українських водіїв
Обов'язковий техогляд автомобілів в Україні у 2023 році: остаточне рішення міністерства