• Кам’янський веслувальник завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи
13:00, 2 липня

Кам’янський веслувальник завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи

З 27 до 30 червня у Братиславі (Словаччина) відбувся чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Змагання зібрало учасників з 36 країн Європи. Серед них був і вихованець кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Захар Іванчук, який завоював бронзову медаль турніру. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".

Чемпіонат Європи

Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років є одним з найбільш престижних турнірів у цьому виді спорту. Він надає молодим спортсменам можливість не лише змагатися з кращими представниками інших країн, але й отримати цінний досвід для подальшого розвитку своєї спортивної кар'єри.

Захар Іванчук, вихованець кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №1, готувався до чемпіонату під керівництвом своїх тренерів Григорія Коломойця та Віктора Міронова.

На турнірі Захар Іванчук взяв участь в олімпійській дистанції С2 Junior men 1000, де змагалися найкращі веслувальники Європи. Захар показав чудовий результат і посів третє місце, завоювавши бронзову медаль. Крім того, він виконав норматив майстра спорту України.

Загальний результат української збірної

Українська збірна на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років загалом показала високий результат, здобувши 11 медалей:

• 5 золотих,
  • 3 срібних,
  • 3 бронзових.

Завдяки цьому наша збірна посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, яка здобула 27 нагород.