• Головна
  • В уряді розповіли, скільки українських жінок виконують бойові завдання на лінії фронту
16:13, 11 липня
Надійне джерело

В уряді розповіли, скільки українських жінок виконують бойові завдання на лінії фронту

В уряді розповіли, скільки українських жінок виконують бойові завдання на лінії фронту

У війні, яка триває на території України, жінки відіграють важливу та невід'ємну роль у захисті країни. Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час дискусії "Жінки, мир, безпека: роль жінок-лідерів" в межах Громадського форуму НАТО повідомила, що понад 10 тисяч жінок наразі виконують бойові завдання безпосередньо на лінії фронту.

Жінки у Збройних Силах України

За даними Міністерства оборони, у ЗСУ служать понад 67 тисяч жінок, з яких 19 тисяч є працівницями, а решта - військовими. Вони виконують різноманітні завдання, від адміністративних та медичних до бойових операцій на передовій. Учасництво жінок у військовій службі не обмежується лише традиційними ролями, вони активно залучені до бойових дій, планування операцій, логістики та інших критично важливих сфер.

Більше 10 тисяч жінок безпосередньо виконують бойові завдання на лінії фронту. Їхня участь є надзвичайно важливою для обороноздатності країни. Жінки служать у різних підрозділах, включаючи піхоту, артилерію, медичні частини та спеціальні сили. 

Роль жінок у відновленні країни

Окрім військової служби, жінки відіграють ключову роль у відновленні та реконструкції України. Віцепрем'єрка Стефанішина зазначила, що було переосмислено роль жінок у процесах відновлення, і тепер вони матимуть більше доступу та будуть активно залучені до економічного відродження держави. Велика програма, яка наразі впроваджується, зокрема, передбачає участь жінок у різних проєктах, що сприятимуть розвитку економічного потенціалу України.

Незважаючи на значний внесок, жінки стикаються з численними викликами, як на фронті, так і в цивільному житті. Одним із ключових питань залишається забезпечення рівних можливостей та умов для служби. Підвищення кваліфікації, доступ до необхідного обладнання та ресурсів, а також підтримка з боку суспільства та уряду є критично важливими для успішної служби та інтеграції жінок у військову сферу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #україна #жінки #зсу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...