• Головна
  • Оновлення кордону до 2030 року: що означає для України та її партнерів
12:00, 14 лютого

Оновлення кордону до 2030 року: що означає для України та її партнерів

Оновлення кордону до 2030 року: що означає для України та її партнерів

Україна має плани кардинально оновити свою прикордонну інфраструктуру. Уже до 2030 року з’явиться 17 нових пунктів пропуску. Прем'єр-міністр Шмигаль нещодавно поділився цією інформацією і підкреслив, що це стане важливим кроком у розвитку нашої економіки та збільшенні транзитних можливостей. Якщо все піде за планом, це дійсно може покращити не лише міжнародні перевезення, але й бізнес в Україні в цілому.

Спільні зусилля з партнерами

Що цікаво, цю роботу планують робити разом із нашими західними партнерами. Так, нещодавно, під час телефонної розмови Шмигаля з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, було обговорено подальший розвиток прикордонної інфраструктури. Це ще не все! Уже й на зустрічі з президенткою Європейського інвестиційного банку Надією Кальвіно, мова йшла про співпрацю і навіть були досягнуті конкретні домовленості.

Як це змінить ситуацію

До того ж, є ще один цікавий момент. Прем'єр-міністр вважає, що цього року може стартувати пілотний проєкт спільного митного контролю на українсько-польському кордоні. І зараз якраз узгоджують відповідну угоду з Єврокомісією. Враховуючи, скільки часу ми іноді витрачаємо на кордонах, це дійсно важливий крок. Спільний контроль — це не тільки зменшення часу на перевірку, а й зручніше переміщення товарів. Уявіть, як буде зручно, коли все буде працювати швидше, а черги не будуть займати кілька годин.

Виглядає так, що реформа кордону буде поступово втілюватися. Все це потребує часу і зусиль, але вже видно перші результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нові #пункти #пропуску
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...